Výsledky hledané fráze

Krém Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair Day


Nalezeno 16 výsledků hledání.
1 · 2   Další > Strana 1 z 2

17
09/14

Lefery – nová zbraň v boji proti vráskám!

Ačkoli se problém s vráskami dříve nebo později dotkne každé z nás, nemusíme bezčinně sedět a koukat zšokovaně do zrcadla na odraz probíhajícího stárnutí. Dělejme s tím něco!

Ohodnocení: 2.11/5 (29 hodnocení)

27
07/13

Jak vyzrát na spáleniny od slunce.

Patříte i vy k těm, co jezdí na dovolenou v září? Pak mějte na paměti, že i když u nás už sluníčko příliš nepálí, tak u moře se stále musíte chránit proti spálení pokožky. A když už se vám něco takového přihodí, přinášíme vám první pomoc.

Ohodnocení: 2.52/5 (39 hodnocení)

06
08/13

Tipy pro letní make-up
Horké léto je tím pravým létem – ale rozteklý make-up na obličeji není právě tím nejlepším vzhledem! Sluneční paprsky vás chtějí pohladit po obličeji – nezajímá je, zda rozpustí váš make-upový podklad, rozmažou tužku na oči anebo nedejbože „posunou“ rtěnku za hranice vašich rtů. A potom by si vás lidé mohli splést s cirkusovým číslem.
Vyvarujte se proto takovéhoto scénáře pomocí několika našich cenných rad.
 
Ohodnocení: 1.72/5 (8 hodnocení)
K

03
10/13

Polévky z dýně

Dýňová polěvka je zlatý hřeb podzimu. Dýňová polévka, láska na první pohled, závislost po prvním soustu. Polévka ve velkém stylu a přitom je hotova během chvilky a bez větší námahy. Polévky z dýně jsou rafinované a určitě jsou předurčeny k tomu, aby se staly zlatým hřebem podzimního stolu. Každá z nich krásně vypadá a na každý pád je i velmi lahodná. Co víc si od dýně přát?

Ohodnocení: 1.79/5 (44 hodnocení)
r

24
11/13

Eucerin - medicínská péče pro krásnou pleť

Výzkumný tým laboratoří Eucerit® vychází z více než stoletých zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje kosmetické  a medicínské péče o pleť.

Ohodnocení: 1.23/5 (16 hodnocení)
K

05
01/14

Zimní domácí lékárnička aneb co by v ní nemělo chybět.

Kašel, rýma, teplota a bolest celého těla - to je klasický obrázek chřipek, nachlazení a dalších „zimních“ viróz. Jak se s nimi vyrovnat? První kroky většinou vedou do domácí lékárničky.  

Ohodnocení: 2.83/5 (38 hodnocení)

15
02/14

Novinky kosmetické značky RoC přinášejí revoluční řešení v boji proti celulitidě a vráskám!

Francouzská kosmetická značka RoC uvádí v těchto dnech na český trh dvě novinky, které podle výzkumů znamenají opravdovou revoluci v péči o pleť.

Ohodnocení: 3.06/5 (91 hodnocení)

15
02/14

Přírodní afrodiziaka: co rozpoutá ten pravý uragán ve vaší ložnici?

Kolem sexu se vždycky točilo hodně bludů, mýtů a stereotypů. Jedním z nich je i dokola omílaná věta, že kluci chtějí sex pořád, zatímco holky jsou ty odmítavé. Jak ukázaly poslední sexuologické studie, tahle představa je ale naprosto mylná. 

Ohodnocení: 4.49/5 (34 hodnocení)
r

19
02/14

Tajemství krásy: Kleopatra

Poslední egyptský faraon ptolemaiovské dynastie a první žena v historii, která napsala knihu o kosmetice. Tajemství její krásy se uchovala dodnes. Není náhodou, že je Kleopatra považována za symbol krásy a péče.

Ohodnocení: 2.28/5 (43 hodnocení)
r

20
02/14

Umíte se správně nalíčit? Máme pro vás několik rad od profesionální vizážistky

Většina žen je přesvědčena o tom, že se umí správně nalíčit. V nejlepší víře na sebe nanášejí make-up a dekorativní kosmetiku, ale protože je to nikdo neučil, mohou dělat chyby. 

Ohodnocení: 3.07/5 (46 hodnocení)
K

20
02/14

Erbium laser- laserové odstranění jizev a kožních výrustků

Snad každý z nás má „svůj“ kožní výrůstek, který mu překáží či by jej raději neměl. Proto Vám nabízíme odstranění kožních výrůstků moderní technikou. Nežádoucích kožních výrůstků Vás jednou provždy zbavíme pomocí vysokovýkonného erbiového (Er:YAG) či CO2 laseru. 

Ohodnocení: 4.58/5 (59 hodnocení)
r

04
03/14

15 důvodů proč užívat jablečný ocet každý den

Jablečný ocet je moje nová závislost. Nedávno jsem začala užívat panáky jablečného octu 2-3x denně pro rychlé a efektivní dobití energie. Avšak s tím, jak jsem se s tímto produktem více seznamovala, jsem objevila spoustu dalších užitečných způsobů, jak jej začlenit do svého denního repertoáru.

Ohodnocení: 2.46/5 (47 hodnocení)

04
03/14

Jak zabránit vzniku vrásek a stárnutí tkání

Volné radikály, nestabilní molekuly vznikající v našem těle, hrají neslavnou roli při tvorbě takzvaného příčného síťování odborně nazývaného crosslinkage. 

Ohodnocení: 3.64/5 (20 hodnocení)
K

28
07/14

Skeyndor rozšiřuje řadu. Global Lift [ProGEN-in]

Síla 3 sér – liftingového, protivráskového a perleťového, spojených v jednom vyjímečném elixíru, který znovuobnovuje nejdůležitější body v konturách obličeje a remodeluje. 

Ohodnocení: 2.82/5 (47 hodnocení)

29
12/14

Domácí hydratační krém z aloe

Celá staletí bylo aloe vera používáno na různé účely. Jestliže jste již někdy rozřízli list této rostliny, pak jste zjistili, že uvnitř jejího tlustého listu se nachází gelová substance. Tento gel lze všestranně využít.  

Ohodnocení: 3.54/5 (8 hodnocení)
r
1 · 2   Další > Strana 1 z 2

Otázky a odpovědi